VyVážené prostředí pro práci

Co-workingový prostor

 Vážení příznivci, v souvislosti s uzavřením působení centra udržitelného rozvoje VyVáženo, byl zrušen i provoz co-workingových prostor. Děkujeme za pochopení!

Informace o co-workingu

Vyváženo v rámci svých udržitelných aktivit nabízí také podnájem sdíleného pracovního prostoru – kancelář. Jde o další podporu vyváženého životního stylu, který má za cíl podpořit kreativitu jedince s ušetřením času i výdajů.

Jde o sdílený prostor k realizaci práce, v našem případě služby, který bude sdílet více subjektů v rámci předem sjednaného časového harmonogramu. Jednotlivé subjekty se mohou tak ve své nabídce synergicky doplňovat a mohou využívat pouze tolik času, který reálně potřebují – podnájem prostor lze totiž vyčíslit na konkrétní hodiny (př. chci dělat výživové poradenství pouze 1x v týdně, v pondělí na 3 hodiny od 9 do 12h).

Jak je prostor vybaven?

Místnost o velikosti 5 x 2,5 m má vlastní samostatný vstup z ulice, je vybaven konferenčním stolkem se dvěma křesly, pracovním stolem se židlí, prostorem pro odložení osobních věcí a ošacení, toaletou, zázemím pro přípravu drobného občerstvení (kávy, čaje).

Pro koho je vhodný?

Pracovní prostory jsou vhodné pro vlastní tvůrčí či kancelářskou činnost, konzultace či poradenství osob, které nepotřebují prostory k celodenní práci či se svojí činností začínají a nemají hodiny kapacitně plně vykryté (např. maminky na MD, čerství absolventi, důchodci s přivýdělkem, vedlejší pracovní činnost běžně pracujících osob apod.)

Co bych ještě mohl potřebovat vědět?

Vzhledem k přímému sousedství místnosti s kuchyní veganského bistra Líná Řepa je potřeba počítat s tím, že prostor není 100% odhlučněn. Naše prostory mají za cíl také sloužit smysluplným aktivitám, které budou vhodně doplňovat naši filosofii. V otázce pronájmu proto nechceme podporovat činnosti, které by kazili dobré jméno společenosti či neladili s jejím směřováním.

Naše podpora pro vás

V případě zapojení do našich společných snah využitím sdíleného pracovního prostoru Vám rádi nabídneme vhodnou a individuálně dojednanou propagaci Vašich aktivit v rámci prostor obchodu VyVáženo (např. umístění propagačních letáčků či plakátku, sdílení na našem FB apod.)

Zajímá vás něco dalšího?
Chcete si přijít prostor prohlédnout?

Zavolejte nám nebo napište.

+420 604 507 208

info@vyvazeno.cz